6. javna šolska nastopa GŠNG in PGŠ Šempeter pri Gorici

Foto: Mateja Pelikan

V tem tednu bosta na Glasbeni šoli Nova Gorica in v Podružnični glasbeni šoli Šempeter pri Gorici potekala dva javna šolska nastopa, in to že 6. zapored v tem šolskem letu.

Na 6. javnih šolskih nastopih se bodo predstavili učenci različnih glasbil iz vseh razredov z obeh glasbenih šol; od flavte, klarineta do saksofona, zapeli bodo učenci petja, zaigrali mladi pianisti, harfisti se bodo predstavili v komorni skupini …

Vabljeni v torek, 11. 2. 2020, ob 18.30 v koncertno dvorano v GŠ Nova Gorica in v sredo, 12. 2. 2020, ob 18.00 v dvorano v PGŠ Šempeter pri Gorici.

Povezava do programa koncerta 11. 2. 2020 GŠNG.
Povezava do programa koncerta 12. 2. 2020 PGŠ Šempeter.

V tem času se nekateri mladi glasbeniki že vračajo s prvimi rezultati z regijskih kvalifikacij za udeležbo na državnem glasbenem tekmovanju TEMSIG, nekateri pa se pripravljajo na priljubljene pustne nastope in jih ne velja zamuditi, saj poleg dobre glasbe, ponudijo tudi veliko zabavnih in smešnih trenutkov.

Vabljeni.